Вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9 класу

10 червня 2017 у загальноосвітніх закладах Полянської сільської ради відбулось урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9 класу.

Ось і промайнули 9 років, вони були сповнені переживань, успіхів, поразок. Та школярі подолали усі труднощі й отримали свої перші у житті документи. Усього отримали свідоцтва:

• 22 учнів Полянської З0Ш I-III ступенів, з них - 2 свідоцтва з відзнакою (Попович Крістіна та Турянчик Юліанна);
  • 35 учнів Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • 17 учнів Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів, з них - 1 свідоцтво з відзнакою (Сегедій Евеліна).

Дехто з випускників, обравши самостійний шлях у це життя, покине школу, а хтось 1 вересня продовжить навчання в рідній школі.

Як було приємно дивитися на цих унікальних, талановитих, обдарованих діток, котрі від щирого серця дякували батькам за те, що вони ростили їх, виховували, а педагогам слали слова подяки за їхній нелегкий труд, терпіння і доброту.

Ми щиро вітаємо дев’ятикласників з отриманням першого документа про освіту та бажаємо їм здоров’я, наснаги, сили та витримки.