На базі ДЮСШ Полянської ОТГ відбулася першість області з важкої атлетики.

Дата: 17.03.2018 16:58

17 березня 2018 року на базі ДЮСШ Полянської ОТГ відбулася першість області з важкої атлетики серед команд ДЮСШ  2005 року народження і молодше. На змаганнях учасники  представляли свої міста та райони з  усього Закарпаття: Ужгород, Свалява, Виноградів, Іршава, Великий Березний, Перечин та інші. На першість було заявлено 6-ть дівочих вагових категорій  від 32кг до 53кг та 8 хлопчачих вагових категорій  від 34кг до 62+кг. Загалом поборотися за звання чемпіона області приїхало більше 40-ка учасників.

На змаганнях з вітальним словом виступив голова Полянської ОТГ Іван Іванович Дрогобецький, який наголосив, що депутатський корпус та виконавчий комітет Полянської сільської ради робить все для розвитку фізичної культури та спорту і не спроста змагання з різних видів спорту проходять саме на території Полянської ОТГ.  Побажав всім спортсменам успіху та перемоги, а також поздоровив важкоатлета зі Свалявщини Юрія Мишка, який нещодавно здобув звання «Майстра спорту України». Переможці та призери отримали медалі, грамоти та цінні подарунки, а всі інші учасники, їх тренери та глядачі залишилися  задоволеними рівнем та організацією змагань.