Дата: 14.09.2018 00:34

13.09.2018 року в ході робочого візиту Дрогобецького Івана Івановича до Національного університету біоресурсів і природокористування України (далі - НУБіП),  було проведено зустріч з керівництвом університету, а саме: першим проректором Ібатулліним Ігорем Іллічем, начальником науково-дослідної частини доктором наук Отченашком Володимиром Віталійовичем та професором НУБіП Копілевичем Володомиром Абрамовичом, на  якій   обговорили питання води в Полянській ОТГ та попередньо домовились укласти угоду про співпрацю між Полянською ОТГ та НУБіП.

Також Дрогобецький Іван Іванович навідав Київський національний університет будівництва і архітектури(далі – КНУБіА), де разом з ректором університету Куліковим Петром Мусієвичом, головою Ради директорів Конфедерації будівельників України Ротовим Олександром Сергійовичем,  академіком Національної академії наук України Сенюком Юрієм Володимировичем та іншими викладачами університету обговорили основні напрямки розвитку Полянської ОТГ. В обговорені також взяли участь студенти 6-го курсу, яким Дрогобецький Іван Іванович розповів про Полянську ОТГ та поділився планами по створенню інноваційного містечка на горі «Віжень». Так наприкінці зустрічі молодим архітекторам було поставлено завдання розробити концепцію ОТГ та інноваційного містечка в якості дипломної роботи.