Сьогодні учні та вчителі Яківської загальноосвітньої школи І ступеня теж святкують цей особливий і радісний день.

1 вересня – особливий день, наповнений світлими і теплими почуттями, день, який в житті кожної людини залишає незгладимий слід. Це чудове свято для всіх нас – символ добрих починань, сміливих експериментів і звершень.
          Сьогодні учні та вчителі Яківської загальноосвітньої школи І ступеня  теж святкують цей особливий і радісний день. До святкувань приєдналися батьки та депутат Полянської сільської ради Кнап Іван Петрович.
        Прийміть щирі побажання благополуччя, плідної роботи та успіху у всіх ваших починаннях. Здоров'я вам, наснаги, творчості, особистої наполегливості, успіхів в оволодінні безкінечним багатством знань.