Обласний огляд-конкурс клубних закладів у сільській місцевості визначив переможців.

З метою вивчення, удосконалення й активізації діяльності клубних закладів у сільській місцевості, пошуку інноваційних форм і методів культурного обслуговування сільського населення, привернення уваги державних органів влади та органів самоврядування до проблем культури села відбувся традиційний щорічний обласний огляд-конкурс клубних закладів у сільській місцевості.

В рамках огляду-конкурсу члени комісії відвідали понад 20 населених пунктів та клубних закладів у найвіддаленіших куточках нашого краю. Зокрема, в селах Кваси, Лопухово, Вишково, Осій, Сільце, Хижа, Пийтерфолво, Лохово, Колочава, Раково, Люта й інших містах і селах Закарпаття.

За результатами найкращими визнано:

•    І місце – будинок культури селища Вишково Хустського району (директор Йосип Барна);
  •   ІІ місце – будинок культури села Паладь-Комарівці Ужгородського району (директор Іллар Вікторія); клуб села Лохово Мукачівського району (завідувач Людмила Когутич);
  •   ІІІ місце – клуб села Родникова Гута Полянської об'єднаної територіальної громади Свалявського району (завідувач Ганна Гартавел);