Дата: 18.08.2018 11:47

17 серпня 2018 року відділом освіти, молоді та спорту, у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Полянської сільської ради було проведено нараду директорів закладів загальної середньої та дошкільної освіти, заступників директорів, голів методичних об'єднань ОТГ, на якій були розглянуті питання про:

• Підготовку закладів освіти до нового навчального року,
  • створення нового освітнього середовища у перших класах;
  • функціонування системи контролю за якістю освіти у навчальних закладах Полянської сільської ради;
  • реалізацію освітніх програм;
  • організацію роботи гуртків дослідницько-експериментального напрямку;
  • безпеку учасників навчально-виховного процесу та охорону праці;
  • дотримання вимог чинного законодавства з питань протидії корупції.

У нараді взяв участь Полянський сільський голова Іван Дрогобецький, який поцікавився станом справ та пообіцяв продовжувати роботу щодо створення у закладах освіти належних умов для навчання та виховання дітей Полянської громади.

У рамках наради відбулось обговорення матеріалів розширеного засідання колегії департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та ознайомлено присутніх із його Рішенням, а також проаналізовано роботу методичної служби відділу та надано рекомендації щодо проведення засідань методичних об’єднань 23 серпня.