Десятий день учнів у таборі " Олімпія" пройшов під гаслом " Рухова активність - здоров'я нації "

Десятий день перебування учнів у таборі "Олімпія" пройшов змістовно й цікаво. Розпочався традиційно - ранковою зарядкою на свіжому повітрі, смачним сніданком і табірною лінійкою, де було оголошено план роботи на день як для всього табору, так і для окремих загонів.  Загони оголосили назви і девізи загонів,  ще раз пролунали табірні  пісні. Після цього розпочалась спортивно-масова робота, яка стала невід′ємною частиною табірного життя. У першій половині  дня були проведені спортивні змагання з міні-футболу та сидячого волейболу,  під час яких діти змогли продемонструвати такі фізичні здібності,  як спритність та витривалість, потім вони залюбки взяли участь у спортивній грі "Вибий зайвого", яка принесла їм море задоволення та позитивних емоцій.

Вдалим та доречним було проведення у другій половині дня конкурсу «Веселий перукар», під час якого кожна дитина проявила свої здібності до перукарської майстерності. Після того були проведені заняття з іноземних мов, де учителі через невимушену обстановку створили іншомовне середовище, що сприяло розвитку у діток мовленнєвих компетентностей.

Вся робота протягом дня базувалася на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності, колективної творчої справи й сприяла мобілізації та згуртуванню, усвідомленню розуміння, що всі вони – діти Полянської громади.