Розпочався 5-ий табірний день оригінальною спортивною квест-грою «Острів здоров’я». Всі загони з завзяттям  подолали всі етапи гри, де виявили не тільки спортивні змагання, але і показали  свої знання з основ здоров’я  та  спортивної  тематики.  Після  підвечірка всі гуртом помандрували на екскурсію, щоб  за обраним маршрутом під різними деревами  знайти  записки із завданнями й запитаннями, на які діти мали відповісти, щоб досягти кінцевої мети маршруту — цукеркового дерева, заздалегідь підготовленого організаторами табору.
           Щоб знайти «солодке дерево», потрібно було  бути уважним і любити природу, знати цікаву інформацію про дерева. Всі впоралися  з цим завданням, тож  отримали смачне частування.

Після вечері було організовано День іменинника на якому організували привітання для всіх іменинників  табору та провели між ними оригінальні конкурси.