Оголошується Конкурс

Полянська сільська рада оголошує конкурс на відбір суб’єктів оціночної діяльності – об’єкта господарювання для проведення експертної грошової оцінки наміченої до викупу у власність земельної ділянки площею 3.6000 га. в селі Поляна вулиця Сонячна, № 63, Свалявського району, Закарпатської області для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код 11.02).

Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 14 днів з дня опублікування оголошення.

Для участі у конкурсі необхідно подати:

• заяву на учать   у конкурсі за встановленою формою;
  • копію установленого документа претендента;
  • копію ліцензії на виконання землеоціночних робіт;
  • копію кваліфікаційних документів, щодо професійного спрямування фахівців, які залучаються  до виконання земле оціночних робіт;
  • інформацію   щодо оцінених земельних ділянок в попередні роки;
  • письмову інформацію щодо досвіду роботи претендента, кваліфікацію та досвіду роботи фахівців, які залучаються ними до виконання землеоціночних робіт.

Додаткову інформацію можна отримати в Полянській сільській раді,  за адресою село  Поляна  вулиця  Духновича, № 63. Телефон – (03133) 7-45-22.