Третій день табірної зміни був цікавим та різноманітним

Дата: 29.05.2018 11:38

Не менш яскраво пройшов третій день табірної зміни.   Після ранкової зарядки,  сніданку та лінійки між загонами  відбулися спортивні змагання та естафети «Старти надій», які провели вчителі фізичного виховання Копосович І.І. та  Голіба Є.М.   В підсумку команди показали наступні результати:

Естафета

• «Козаки» -І місце
  • «Патріот»-ІІ місце
  • «Орли» -ІІІ місце
  • « Соколята» -V місце

Кидок м’яча в кільце

•  «Блискавка» (збірна команд «Соколята», «Козаки»)- ІІ місце
  • «Козаки» -ІІІ місце

Турнір з баскетболу

• «Патріот»-І місце
  • «Блискавка» (збірна команд «Соколята», «Козаки»)- ІІ місце
  • «Козаки» -ІІІ місце

Також учні мали змогу погратися на чудових спортивних майданчиках  у волейбол, потанцювати  та позайматися аеробікою під музичний супровід.

Після обіднього відпочинку проводилися заняття з іноземних мов (англійської та німецької), де діти розучували пісні, вірші, розгадували кросворди, проводили рухливі ігри та конкурси.

Вечір в таборі « Олімпія»  також був цікавий і пізнавальний . Вихователь Шулик І. М. розповіла про традиції та звичаї святкування Зелених свят, адже саме в ці дні  І табірна зміна розпочалася. Потім з  дітьми були проведені конкурси  « Оригінальна  прикраса з  польових квітів»,  «Чарівне зілля»,  «Хто спритніший».  А на завершення вечора була організована дискотека.