26 травня 2018 р відбудеться урочисте відкриття оздоровчого табору «Олімпія» - свято, якого з нетерпінням чекали діти.

Канікули! Канікули! Весела ця пора!

Нам хочеться співати – бо це наше життя!

Бо ми такі красиві, усміхнені щодня,

Сьогодні в нашім таборі чудове відкриття!

Як довго діти Полянсьої територіальної громади чекали відкриття нової табірної зміни. І ось сьогодні,  26 травня 2018 р. о 20 годині відбудеться урочисте відкриття оздоровчого  табору «Олімпія»-  свято,  якого з нетерпінням  чекали діти. Відкриття табірної зміни розпочнеться святковою лінійкою. Перший день – день знайомств, але вже відчувається дружня атмосфера.

Профілактичні бесіди з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності у таборі, правил поведінки, проведені педагогами, ще раз нагадали учням про те, що відпочинок повинен бути не лише цікавим і веселим, а й корисним і безпечним. Під час табірної зміни на дітей чекають цікаві вікторини, естафети, квести, екскурсії, походи в ліс тощо.