17 травня урочисто пройшов День матері в с.Поляна для жителів с.Поляна та с.Уклин

Дата: 17.05.2018 17:42

День матері

Ми ідеал шукаємо щодня

В житті, романах, різних мелодрамах

І забуваєм: поряд є вона -

Велична, ніжна, скромна наша мама.

Вона не просить у дітей тепла,

Не вимагає борг їй повернути,

Віддасть усе, ба навіть і життя,

Щоб вберегти дітей своїх від скрути.

«Вічний ідеал». Петрус Ю.

День матері… Усі традиції цього свята спрямовані на те, щоб віддати данину поваги, шани і  любові своїм матерям. Заходи до цього дня сплановані і Полянській об'єднаній територіальній громаді 17, 20 та 27 травня.

Урочисто пройшов День матері в с.Поляна для жителів с.Поляна та с.Уклин.  17 травня в актовому залі Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся святковий концерт, який підготували учні Полянської ДШМ та Полянської ЗОШ. Свою шану та повагу до матерів учні намагалися передати в кожному слові, в кожній пісні, у кожному русі. Зворушливо звучали слова вдячності і  трепетної любові, святково прикрашена зала була наповнена теплом та ласкою усміхнених поглядів матерів, чистотою та щирістю глядацьких емоцій. Слово для привітань було надано заступнику Полянського сільського голови  Василю Зваричу, який низько поклонився матерям та подякував їм за те, що вони є, що вони упродовж життя оберігають та  зігрівають своїх дітей, роблячи все для їхнього щастя. «День матері - це одне з найбільш  проймаючих та зворушливих свят, тому що кожен із нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний ідеал - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що», - додала Неля Петрус, секретар Полянської сільської ради. Серед присутніх Полянською сільською радою відзначено матерів, які народили 5 і більше дітей.