02 - 04 травня 2018 року на Київщині відбудеться Всеукраїнський молодіжний «Саміт проактивних “Б.У.М.” - Бажай. Удосконалюй. Мотивуй», організаторами якого є Міністерство молоді та спорту України та Українська академія Лідерство у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID “ Децентралізація приносить кращі результати та ефективність”(DOBRE).

Учасниками форуму будуть близько 800 молодих людей віком від 15 до 18 років зі всіх куточків України.

Програмою заходу передбачено три блоки: «Бажай», «Удосконалюй», «Мотивуй», під час яких буде проведено лекції, панелі дискусії та воркшопи від провідних експертів України у сфері освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо.

Для участі в заході необхідно до 15 квітня 2018 року заповнити реєстраційну форму за посиланням:  https://goo.gl/forms/CQlIRAQz6vuTcZgb2

Закликаємо активну молодь громади зареєструватись  і взяти участь у форумі.

Контактні особи : Софія Школик, тел.: +380638383244, e-mail: ssholyk@ual.org.ua

Софія Шіляк , тел.:+380994521919, e-mail: sshiliak@ua.org.ua