04.04.18 р. відбулася нарада у Мінрегіоні з питань підготовки проекту «Збереження екосистеми долини річки Тиса на прикордонній території України, Угорщини, Румунії та Словаччини», у якій взяв участь Дрогобецький І.І, голова Полянської сільської ради

Дата: 04.04.2018 16:16

Голова правління асоціації органів місцевого самоврядування «Закарпаття – за чисте довкілля» Іван Дрогобецький разом з членами правління РОАМС, взяли участь в нараді з питань підготовки проекту «Збереження екосистеми долини річки Тиса на прикордонній території України,Угорщини, Румунії та Словаччини» для визначення можливих джерел його фінансування. У ході наради перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Вячеслав Негода зауважив, що ініціаторами вирішення подібних питань усе частіше стають саме громади. У ході децентралізації органи місцевого самоврядування усвідомили: вони не можуть стояти осторонь проблем на своїй території, якими б глобальними вони не здавалися.

Народний депутат України Роберт Горват зазначив, що іноземні інвестори готові долучитися до реалізації цього проекту.

На закінчення Вячеслав Негода запевнив, що Міністерство готове всебічно сприяти у цьому громадам Закарпаття.