Дата: 27.03.2018 11:16

«Воскресни, писанко!»

В актовому залі Полянської сільської ради проходила виставка-конкурс писанкарства "Воскресни, писанко!", до участі в якій були залучені  діти та дорослі усіх навчальних закладів та закладів культури Полянської об'єднаної територіальної громади. Метою виставки було залучення дітей до вивчення звичаїв українського народу у сфері декоративного мистецтва, зокрема писанкарства, пробудження у них поваги до національної культурної спадщини, виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді.Представлені колективні та індивідуальні роботи, відповідно до Положення про Четвертий фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!», були виконані в різних техніках виконання:  традиційна писанка розтопленим воском (батикова техніка), ,,Дряпанка”, ,,Мальованка’’, ,,Зернівка’’,  писанка, прикрашена бісером, писанка, виготовлена у техніці квілінг,декупаж, що дало можливість наблизитися до відповідності регіональним традиціям щодо розпису, орнаменту, кольористики, уміння за допомогою знаків-символів розкрити тему. Крім того, високим художнім рівнем та  творчою фантазією учасників, невичерпною імпровізацією та оригінальністю визначалися композиційні роботи «Традиції пасхальних свят..».