Свято в "Падіюні" приурочене підсумкам конкурсу "Захисники України..."

Дата: 03.12.2017 15:52

2 грудня 2017 року в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбувся грандіозний захід, приурочений Дню Збройних сил України, у рамках якого відбулася церемонія нагородження за підсумками конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”, на яку було запрошено і учнів навчальних закладів Полянської сільської ради:

• переможця Конкурсу Петрус Юліанну Віталіївну, ученицю 10 класу Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка виборола І місце у номінації «Вірш»;
  • учасників Конкурсу:
  • Ігнатко Ольгу Василівну, ученицю Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Пічкар Ангеліну Юріївну, ученицю Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • Пасічник Антоніну Іванівну, ученицю Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Козар Анну Миколаївну, ученицю Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Воронич Тетяну Володимирівну, ученицю Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • Різак Вікторію Сергіївну, ученицю Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Начальник департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації Ганна Іванівна Сопкова особисто привітала переможців та нагородила їх цінними подарунками - годинниками. Крім того, кожен учасник Конкурсу отримав солодкий подарунок – коробку цукерок. Ганна Іванівна подякувала діткам за розуміння сьогоднішньої ситуації, особливий патріотизм, за їхню віру в краще майбутнє, доброту, милосердя, співчуття, за те, як щиро вони зуміли відобразити це у своїх роботах, та висловила впевненість, що з такими нащадками в нас є майбутнє. Після офіційної частини присутні в залі мали змогу насолодитися виступами інших талановитих дітей – танцювальних та вокальних колективів «ПАДІЮНу». По завершенні свята організатори подбали, щоб усі дітки були нагодовані і відправлені по домівках.