Cвяткування Новорічних ранків в Полянському ДНЗ

В Полянському дошкільно-навчальному закладі відбулося святкування Новорічних ранків. Учасниками святкування стали всі групи нашого садочку.Цікаво придумані сценарії створили святкову атмосферу,забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям,батькам і присутнім гостям. Діти із захопленням декламували вірші ,весело танцювали та приймали участь в іграх. Та найголовніше, дошкільнята отримали подарунки від Діда Мороза. Новорічні ранки стали справжнім святом для батьків та їхніх дітей.

Дай Боже Вам любові і тепла,

Добра в сім'ї і затишку в оселі,

Щоб щастя світла музика текла

В різдвяні свята, щедрі і веселі!

Хай здійснює бажання рік Новий,

З чудовим святом, радості і мрій

Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!

Висловлюємо щиру подяку  Дрогобецькому Івану Івановичу, виконавчому комітету та депутатському корпусу Полянської сільської ради за організацію новорічного ранку та придбані подарунки для всіх дошкільнят Полянського ДНЗ