З метою переймання досвіду об'єднання в Полянську ОТГ приїхала делегація з Великого Березного (ФОТО)

Дата: 13.10.2017 14:06

13 жовтня 2017 року Полянську громаду з метою переймання досвіду з питань  об’єднання приїхала делегація з Великого Березного. У її складі були селищний голова Кирлик Б.Ю., його заступник Маркович Г.М., спеціаліст ЖКХ Керецман І.М., державний реєстратор та інші працівники різних структур. Зустріч відбувалася у формі діалогу, у ході якого Іван Іванович детально розповів про  усі етапи об'єднання, наголосивши на необхідності дотримання усіх процедур. «Нашою метою є показати жителям, які ще не об’єдналися, переваги реформи, – зазначив він. – Існує багато стереотипних уявлень про децентралізацію. Люди бояться, але водночас і цікавляться. Нам здається, що краще буде наочно продемонструвати переваги децентралізації. Ми вважаємо, що навіть невеликі громади можуть досягнути успіхів завдяки об’єднанню». Іван Іванович розповів про програму «Розумне село», у якій уже працюють не лише у центрі ОТГ с. Поляна, а й старости на місцях, зауваживши, що впровадження надало можливість організувати роботу таким чином, щоб вчасно задовольняти всі  інформаційні потреби громадян, спростити роботу старост на місцях та підвищити ефективність, керованість та координацію діяльності органів місцевого самоврядування та наголосив, що дані з усіх сільських рад акумулюються в базі даних об'єднаної громади.  На питання гостей щодо розподілу коштів сільський голова відповів, що вони розподіляються рівномірно, в залежності від кількості населення, хоча більшу увагу тепер приділяється віддаленим населеним пунктам, щоб довести їхню інфраструктуру до рівня Поляни.

Після всього вони поїхали на вже відремонтовані та новозбудовані об’єкти, щоб наочно продемонструвати вже виконану роботу.