11 січня 2017 відбулося одне з підсумкових засідань щодо визначення та обговорення ключових елементів стратегії розвитку Полянської об’єднаної територіальної громади

11 січня 2017 року відбулося одне з підсумкових засідань щодо визначення та обговорення ключових елементів стратегії розвитку Полянської об’єднаної територіальної громади.

У ході засідання було обговорено природньо-ресурсний потенціал території Полянської ОТГ та стан розвитку закладів бюджетної інфраструктури,комунальної сфери та інженерної і дорожньо- транспортної інфраструктури, розвиток сфери послуг і торгівлі.

Особливу увагу звернено на стан охорони природи і довкілля та вирішення екологічних проблем.

У обговорені взяли участь:

Голова Полянської ОТГ- Дрогобецький Іван Іванович;

Голова правління Міжнародного індустріального парку, академік Академії наук - Сенюк Юрій Володимирович;

Виконавчий директор Закарпатського РВ АМУ - Ревтій Іван Іванович;

Консультант з правових питань в Закарпатській області - Лукша Олег Васильович;

Консультант з місцевого економічного розвитку в Закарпатській області - Рябоконь Павло;

Громадська організація «Центр стратегічного розвитку Поляни».