Новий рік в Яківській ЗОШ

«З Новим роком ! З Новим роком!» - радісно лунає зараз у навчальних закладах на святкових новорічних ранках. Дзвенить веселий сміх дітей, які зустрічають старенького Дідуся Мороза та його внучку  Снігуроньку  з подарунками. Радіють і учні Яківської загальноосвітньої школи І ступеня, бо до них теж завітали Дід Мороз і Снігуронька

Добро вважають найціннішим скарбом.  Воно, як сонечко, зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми. Треба бути добрим і чуйним до людей. Допомагати тим, хто потребує твоєї уваги.  Якщо будеш сам творити добро – воно  тобі й вернеться, і чим більше ти зробиш  людям добра, тим багатшим станеш.  Саме таким добродієм є наш голова Полянської сільської ради Дрогобецький Іван Іванович.  Педагогічний, батьківський та учнівський колективи щиро дякують Йому за допомогу  і підтримку  та вітають з Новорічними та Різдвяними святами!!!

Щастя безмежного в році новому!

Миру і радості Вашому дому!

Нехай Вам майбутнє дарує надію й

Збуваються усі Ваші мрії!