Оголошення У рамках відзначення Міжнародного дня сім’ї проводитиме фотоконкурс ,, Миттєвості сімейного щастя”.

У фотоконкурсі можуть взяти участь фотографи-професіонали і аматори. Тематикою фотоконкурсу є зображення сім’ї та сімейних традиції. До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет,репортаж та ін.), зроблені за тематичними рубриками: « Народження сім’ї»,»Чекаємо на лелеку», «Нас багато в мами й тата»,»Батьки і діти»,»Працюємо разом»,»Сімейні Розваги». Кількість фотороботів,поданих на конкурс від даної особи, не обмежена.

За підсумками фотоконкурсу у червні буде проведена виставка фоторобіт .Переможці будуть нагороджені дипломами та подарунками.

Фотографії необхідно надсилати з підписом (назва роботи,прізвище,ім’я, по батькові автора,місце проживання,тематична рубрика,рік фотозйомки)на електронну адресу департаменту                                            e-mail: dczn-vs@ukr.net  до 14 квітня цього року.