В рамках реалізації Всеукраїнського проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!» було проведено інформування мешканців Полянської громади

Дата: 03.11.2017 09:17

Фото без опису

02 листопада 2017 року в приміщенні адмінбудівлі Полянської сільської ради відбувся захід з правової тематики, участь у якому взяли Полянський сільський голова І.І.Дрогобецький, голова громадської організації «Правозахист-Україна» Василь Шетеля, начальник відділу правопросвітництва Мукачівського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мирослава Пилипчинець, начальник відділу Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Наталія Куруц, начальник обслуговування громадян Свалявського району Мукачівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Леся Нестерчук, приватний нотаріус Свалявського нотаріального округу Андрій Гуледза та жителі громади. У ході зустрічі було обговорено ряд важливих питань, зокрема питання надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги жителям громади. У рамках заходу громадянам було надано консультації та роз'яснення з питань приватизації земельної ділянки та житлового будинку, успадкування майна, особливостей пенсійної реформи, змін до трудового законодавства та інших важливих для жителів громади питань.

Крім того, жителі громади були поінформовані про напрямки діяльності органів юстиції, Всеукраїнський проект Міністерства юстиції України «Я маю право!», були поширені буклети, розроблені Міністерством юстиції України та інші інформаційні матеріали. Для висвітлення заходу було запрошено журналістів Закарпатської телекомпанії «М-Студіо» та Закарпатської обласної газети «Правозахист громади».