Полянська громада
Свалявський район, Закарпатська область

Новини

Обласне свято словацького народного мистецтва «Словенська веселіца-2018» пройшло в смт Середнє, що на Ужгородщині.

Дата створення: 09:05 19.09.2018

         16 вересня 2018 року в смт Середнє Ужгородського району  відбулося  обласне свято словацького народного мистецтва «Словенська веселіца-2018», в якому  взяв участь народний аматорський фольклорний колектив «Гутніцькі вечірки» . В складі колективу «Гутніцькі вечірки» на фестивалі виступили Матушак Ольга Василівна - завідуюча бібліотекою с. Родникова Гута, Гартавел Ганна Василівна - завідуюча Родниковогутським клубом, працівники Родниковогутського НВК Гвоздь Ольга Василівна, Їжовська Марія Петрівна та Пічкар Еріка Євгенівна , жителі с.Родникова  Гута Їжовська Марія Михайлівна, Лізанець Мар’яна Петрівна та Панкулич Любов Василівна, учні Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів Гвоздь Юлія Михайлівна та Пічкар Олександр Васильович, учні Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів сестри-Гнатковичі Данієла та Євніка, Синиця Каміла Михайлівната та Кнап Іван Іванович.

В межах розробки проекту по створенню «інноваційного містечка» на горі «Віжень» Дрогобецький Іван Іванович відвідав Національний університет біоресурсів і природокористування України та Київський національний університет будівництва і архітектури

Дата створення: 00:34 14.09.2018

13.09.2018 року в ході робочого візиту Дрогобецького Івана Івановича до Національного університету біоресурсів і природокористування України (далі - НУБіП),  було проведено зустріч з керівництвом університету, а саме: першим проректором Ібатулліним Ігорем Іллічем, начальником науково-дослідної частини доктором наук Отченашком Володимиром Віталійовичем та професором НУБіП Копілевичем Володомиром Абрамовичом, на  якій   обговорили питання води в Полянській ОТГ та попередньо домовились укласти угоду про співпрацю між Полянською ОТГ та НУБіП.

07.09.2018 року Олімпійський урок та Олімпійський тиждень розпочався на базі спортивного комплексу "Олімпія" в селі Поляна

Дата створення: 22:44 07.09.2018

В закладах загальної середньої освіти та дитячо-юнацькій спортивній школі Полянської сільської ради дано старт Олімпійському уроку та Олімпійському тижню

На свято першого дзвоника на подвір'ї Родниківської ЗОШ збирається уся шкільна громада

Дата створення: 13:05 01.09.2018

 1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!  

Першого вересня Плосківська школа знову наповнилась веселим гамором, а класи радо зустрічали святково одягнених і усміхнених школярів

Дата створення: 12:42 01.09.2018

Перший дзвінок — традиційне свято школярів, які розпочинають навчання.  Для одних він пролунав вперше, а для інших - востаннє і поставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями. 

Сьогодні учні та вчителі Яківської загальноосвітньої школи І ступеня теж святкують цей особливий і радісний день.

Дата створення: 12:35 01.09.2018

1 вересня – особливий день, наповнений світлими і теплими почуттями, день, який в житті кожної людини залишає незгладимий слід. Це чудове свято для всіх нас – символ добрих починань, сміливих експериментів і звершень.            Сьогодні учні та вчителі Яківської загальноосвітньої школи І ступеня  теж святкують цей особливий і радісний день. До святкувань приєдналися батьки та депутат Полянської сільської ради Кнап Іван Петрович.         Прийміть щирі побажання благополуччя, плідної роботи та успіху у всіх ваших починаннях. Здоров'я вам, наснаги, творчості, особистої наполегливості, успіхів в оволодінні безкінечним багатством знань.    

І саме сьогодні, 1 вересня, у Павлівському навчально-виховному комплексі відбулося це свято!

Дата створення: 12:26 01.09.2018

1 вересня — День знань в Україні В Україні день 1 вересня з давніх-давен — не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято — День знань. 

Вишиванки, синьо-жовті кульки, квіти, перший дзвінок і слова вітань із початком навчального року – так у школах Полянської об'єднаної територіальної громади пройшли урочисті лінійки 1 вересня – на День знань.

Дата створення: 12:19 01.09.2018

          Вишиванки, синьо-жовті кульки, квіти, перший дзвінок і слова вітань із початком навчального року – так у школах Полянської об'єднаної територіальної громади пройшли урочисті лінійки 1 вересня – на День знань.